Warunki dostawy

Wyciąg z regulaminu sklepu

  1. Realizacja zamówienia

5.1.
Zamówienie zostanie zrealizowanie pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie.

5.2.
W przypadku niedostępności zamówionego produktu, Klient jest informowany o tym fakcie przez pracownika sklepu i podejmuje decyzję o sposobie realizacji pozostałej części złożonego zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania na produkt brakujący, zamiana brakującego produktu na inny lub anulowanie całości zamówienia i zwrot pieniędzy za zamówione produkty w przypadku przedpłaty na konto).

5.3.
Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności, zamówienie otrzymuje status w trakcie realizacji i Klient nie ma już możliwości dokonywania w nim jakichkolwiek zmian oraz anulowania go.

5.4.
Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu na rachunku wpłaty. Maksymalny termin oczekiwania na wpłatę to 3 dni. Po tym terminie zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

5.5.
Łączny koszt przesyłki zależny jest od wybranego sposobu płatności i formy dostawy.

5.5.1.
Koszty Usług Poczty Polskiej są dostępne na stronie: http://cennik.poczta-polska.pl/

 

5.5.2.
Sprzedający zastrzega sobie wprowadzenie zmian w kosztach dostawy, jednakże obligatoryjne są ceny kosztów dostawy podane podczas składania zamówienia w sklepie krowkaustecka.pl

 

5.6.
Dane do przelewu (przedpłaty na konto):

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Mistral” Eksport Import Adam Jakubiak mająca siedzibę: 76-270 Ustka ul. Kaszubska 9
NIP 839-001-92-00

nr rachunku: 54 9315 0004 0000 7025 2000 0010  BS USTKA
W TYTULE przelewu prosimy wpisać:
nr zamówienia, Imię i Nazwisko

5.7.
Na czas realizacji zamówienia składają się czas zaksięgowania płatności, czas produkcji, przygotowania paczki + czas dostawy.

5.8.
Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

 

  1. Sposób i termin dostawy

6.1.
Towary zamówione w sklepie internetowym wysyłane są wyłącznie pod adres podany przez Klienta w formularzu rejestracyjnym lub w formularzu jednorazowego zamówienia.

6.2.
Wszystkie zamówienia są wysyłane w przeciągu 1-5 dni roboczych od momentu  zaksięgowania wpłaty w przypadku płatności przelewem na konto.

6.3.
Przesyłki są zawsze dobrze zabezpieczone. Przed podpisaniem odbioru przesyłki proszę ją dokładnie obejrzeć. Jeżeli są widoczne jakieś istotne uszkodzenia, proszę jej nie odbierać i sporządzić – w obecności listonosza lub kuriera – Protokół Szkody. Na podstawie tego dokumentu będzie rozpatrywana reklamacja.

6.4.
W przypadku braku terminowego regulowania zobowiązań przez Kupującego (opłacania zamówionych przesyłek) względem Sprzedającego, Sprzedający może wstrzymać dostawę lub ją opóźnić do czasu otrzymania należnej mu płatności. Sprzedający nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności z tytułu tak powstałego opóźnienia w dostawie lub w przypadku jej braku.

 

Cennik:

Opłata pocztowa

  • Poczta Polska – paczka ekonomiczna: 15.00 zł
  • Poczta Polska (paczka ekonomiczna za pobraniem): 20.00 zł